Deelnemende kunstenaars 2016

Wanneer u op de ´plaatsnaam´ klikt, gaat u naar de website van de desbetreffende deelnemer(s).
     
ABC - Achternamen: Discipline: Plaatsnaam:

A - C

Ad van Aart Ruimtelijk werk  Eindhoven
     
Hanneke Barendregt Tekenen Breda
Marianne van Beek Tekenen Welsum - Gld.
Anneliet van Beelen Ruimtelijk werk  Groningen
Lolke van der Bij Ruimtelijk werk  Tienhoven
Sarah Boer - AKI Fotografie Enschede
Ivonne Bom Gemengde media Wissenkerke
Jacco Borggreve - AKI Gemengde media Hengelo - Ov
Anton ter Braak Ruimtelijk werk  Neede
Gerard Brouwer Ruimtelijk werk  Katwijk
Sonja Brussen Schilderen Lochem
     
Carlos Caluwier Ruimtelijk werk  Zwevegem ( B )

D - F

Marianne van Dedem Ruimtelijk werk  Tienhoven
Mark Deeleman Ruimtelijk werk Berg en Dal
Babette Degraeve Ruimtelijk werk  Nijmegen
Marian Dessing Ruimtelijk werk  Amersfoort
Annelies Deutekom Ruimtelijk werk  Alkmaar
Dieren en de dood - tentoonstelling Gemengde media Diepvrieshuis Diepenhem
Cor van Dijk Ruimtelijk werk  Acquoy - Gld.
Carla Dijs Ruimtelijk werk  Nijmegen
     
Bart Ensing Ruimtelijk werk  Culemborg
Janine Eshuis Schilderen Diepenheim
     
Els Franken Ruimtelijk werk  Almere
Irma Frijlink Gemengde media Hilversum

G - I

Ini Gerink Schilderen Diepenheim
Lisa de  Goey Tekenen Groningen
Christoph Goldberg Gemengde media Bochum ( D )
Lenneke van der Goot Tekenen DCD - Diepenheim
     
Hilda Haselberg Schilderen Ruurlo
Joyce van Heek Ruimtelijk werk  Enschede
Dide Hemmelder - AKI Fotografie Oldenzaal
Gretha Hengst Gemengde media Utrecht
Francisca Henneman Sieraden Rotterdam
Karin Hodes Glas Diepenheim
Anneke van Hoff Keramiek Molenhoek - L
Arnold Hoogendorp Fotografie Leidschendam
Joris van der Horst Schilderen Utrecht
Peter van den Hoven Schilderen Gorssel

J - L

Cobi de Jong Tekenen Nootdorp
Marianne Jonkhans Ruimtelijk werk  Diepenheim
     
Elisabeth Kaldeway  Ruimtelijk werk Utrecht
Ruby Kimmel Schilderen Wageningen
Stan Klamer Tekenen DCD Diepenheim
Marinus Klap Ruimtelijk werk  Bergen - NH
Mirjan Koldewij Ruimtelijk werk  Eibergen
Susanne Krisse Tekenen en schilderen Diepenheim
Kunstgroep 12 Gemengde media Groningen e.o.
Kunst-RUIL-Moment Div. disciplines KMD Diepenheim
Kwalitet Investeren in Kwetsbaarheid - K.I.K.

Diverse technieken

Oldenzaal e.o.
     
Lucas Lenglet - Yes & No Ruimtelijk werk  KVD Diepenheim
Marie-Berte Leunen Schilderen Borgloon ( B )
Tina Lintvelt Ruimtelijk werk Huissen - Gld

 

M - O

Marina Maas Schilderen Oosterbeek
Henny van der Meer Tekenen Culemborg
Walda Mees  Ruimtelijk werk  Ermelo
Riet Mellink Gedichten Diepenheim
Julianne Menke - AKI Tekenen Enschede
Nanon Morsink Ruimtelijk werk  Hengelo - Ov
Helma Mostart-Burger Schilderen Nijmegen
Astrid Muijderman - AKI Fotografie Oldenzaal
     
Rita Neef Gemengde media Meppel
Denise Nijland ( KVD ) Gemengde media Diepvrieshuis Diepenheim
     
Bente van Olderen - AKI Houtsnedes Almelo
Fija Ossewaarde Keramiek Diepenheim
Chris Overbeeke Schilderen Neede - Gld

P - R

Betty Paanakker Ruimtelijk werk  Maastricht
Diede Perrier Sieraden Markelo
     
Eyal Radwinowitz Schilderen Tel Aviv ( I L )
Roman Reisinger Schilderen Gorssel
Marijk Renia  Glas Dordrecht
Maria Roelofsen Ruimtelijk werk  Den Burg
Mirjam Ros Keramiek Hengelo - Ov
Berendina de Ruiter Ruimtelijk werk Canberra (AUS)
Gerbert de Ruiter Schilderen Diepenheim
Ronald Ruseler Schilderen Haarlem

S - U

Karen Sargsyan Ruimtelijk werk DCD Diepenheim
Charlotte Schleiffert Tekenen DCD Diepenheim
Sebastiaan Schlicher Tekenen DCD Diepenheim
Gertjan Scholte-Albers Schilderen Groningen
Joost Seegers Ruimtelijk werk  Nijmegen
René Smulders Schilderen Amsterdam
Carla Spijk Ruimtelijk werk  Leersum
Ilse Statius Muller-Borst Schilderen Gelselaar - Gld
Marlies Swarttouw Schilderen Neede
     
Lotte Teussink Schilderen Rotterdam
Traumraum - tentoonstelling Tekeningen DCD Diepenheim
     
U & I ( U-and-I ) Sieraden Nederland

V - X

William van de Velde Ruimtelijk werk  Groningen
Gé Veltmaat Fotografie Diepenheim
Rita Veltmaat Schilderen Diepenheim
Mieke Verhaar Schilderen Den Haag
Lara Vos Ruimtelijk werk  Hengelo - Ov
Sophia de  Vries Ruimtelijk werk  Holten
Johannes van Vugt Schilderen Amsterdam
     
Sophie Walraven Streetart Amsterdam
Kitty Warnawa Ruimtelijk werk  Zandvoort
Rozemarijn Westerink Tekenen DCD Diepenheim
Wil Westerweel Fotografie Zutphen
Paulien Worp Sieraden Enschede
Elsie Wunderlich Ruimtelijk werk  Guatemala (GTM)

Y - Z

Yes & No - tentoonstelling Ruimtelijk werk KVD Diepenheim
     
Margreet Zwetsloot Keramiek Delden - Ov
Frank van Zwicht Sieraden Diepenheim
     
page loading